Smartwatch z kartą sim. Czy smartwatch to kolejny niepotrzebny gadżet?

Posiadanie inteligentnego zegarka nie jest dzisiaj luksusem, nowością, ani filmowym wynalazkiem. Smartwatch’e, jak i inne gadżety zaistniały po to, by ułatwiać nam życie. Wachlarz zastosowań jaki posiadają jest ogromny. Obecnie każdy z nas robi tysiące zdjęć telefonem, taki zegarek pomoże nam zrobić je zdalnie. Może on również monitorować naszą aktywność fizyczną i nawigować poprzez moduł GPS, oraz pełnić rolę odtwarzacza muzycznego. Jednak smartwatch z kartą sim, mimo że droższy niż tradycyjne modele, wyniósł owe zegarki na wyższy poziom, poprzez możliwość wykonywania połączeń i wysyłania smsów.

smartwatch z kartą sim

Smartwatch karta sim, to świetne urządzenie dla aktywnych biegaczy. Gdy zgramy nań swoją ulubioną muzykę i sparujemy z telefonem, nie będziemy musieli zabierać naszego smartfona na treningi. Dzięki temu, te najważniejsze codzienne aktywności wykonywane na telefonie będziemy mieć pod stałą kontrolą.
Ceny takiego urządzenia zaczynają się od około 100 zł. Za te najwyższej klasy trzeba zapłacić przynajmniej 2000 zł. Ale to są już modele dla bardziej zamożnej części społeczeństwa. Zwyczajnego śmiertelnika w zupełności zadowolą te za kilkaset złotych.

 

Author: kraftmedia.pl