Zegarek z kamera, telefon w zegarku cena – smartwatch gt08. Czy tańczy smartwatch znaczy gorszy?

Posiadanie inteligentnego zegarka nie jest dzisiaj żadnym luksusem. W konkurencji do topowych marek, które nie mają sobie równych w świecie technologii, stoją nikomu nie znane (najczęściej chińskie) firmy, wypuszczające tańsze “odpowiedniki”. Samsung, Huawei, czy Garmin, oferują swoje produkty w wysokich cenach.

zegarek z kamera, telefon w zegarku cena

Za nimi idzie jakość wykonania, dbałość o każdy szczegół, dopieszczony interfejs i design, wysoka odporność na zarysowania, czy przebywanie pod wodą, oraz mnóstwo innych rzeczy o których nie mamy pojęcia. To zdecydowanie marki premium w świecie smartwatch’y. Ale zwykły śmiertelnik na szczęście nie jest skazany tylko na drogie sprzęty, pozostające wyłącznie w sferze wyobraźni.

smartwatch gt08

Smartwatch gt08 to nieprzyzwoicie tani zegarek z kamera i innymi ciekawymi funkcjami, który spełni oczekiwania każdego fana technicznych nowinek. Wyróżniające go cechy to czytelny wyświetlacz, slot na kartę SIM i SD, dyktafon, a nawet kaloriomierz. Za możliwość używania czegoś tak niesamowitego jak telefon w zegarku cena nie jest wygórowana, bo model ten dostać możemy nawet za 50 złotych.

Author: kraftmedia.pl