Niemiecka klasa oraz elegancja.

Samochód audi A3 to wersja 3 drzwiowa lub 5 – drzwiowa. Producent oferuje ten samochód w kilku odsłonach. O wyrazistym, głębokim akcencie i ostrych, żywych barwach. Modele tego typu samochodu to sportowy, sedan oraz wersja klasyczna. Najczęściej można spotkać audi a3 typu attraction. On jest bardzo pożądany wśród kierowców. Zaprojektowany z pasją, o dużych światłach, niskim podwoziu, w barwie metalik, bordo, albo zieleni.

Samochód o wypasionym wnętrzu.

Modele audi A3 produkowane w wersji Diesel oraz benzyna. Diesel zastosowany w modelu limuzyna o silniku 1.6 oraz 2.0 spala naftę w trzech trybach. Tryb mieszany, tryb miejski, oraz tryb normalny. Tu granice sięgają minimalnie 3.5 litra, a maksymalnie 5.6 litrów na 100 kilometrów.
Wersja sportowa w benzynie to modele o silnikach 1.0, 1.4 oraz 1.5. Tu spalanie audi a3 paliwa mieści się w granicach 4.0 litra/100 km, aż 6.3 litra/ 100 km w trybie miejskim. Jak i można spotkać model o spalaniu elektrycznym. I sportowa wersja na naftę, która ma o kilka litrów mniejsze zużycie.
Audi, jako smakosz dobrych artykułów, zaprojektował samochód o składanym dachu, czyli kabriolet. Samochód ten nadaje się bardziej na wiosenne wycieczki lub letnie. W tych sezonach najczęściej można jeździć z opuszczonym dachem.
Na zakończenie wypada stwierdzić, że marka Audi prezentuje najlepsze modle w wersji limuzyna, kabriolet oraz sportowe. One są najlepszej jakości, maszyny, które mają supertrwałe nadwozie. Ich jakość pozwala utrzymać nadwozie przez kilkadziesiąt lat nietknięte przez warunki zewnętrzne.

 

Author: kraftmedia.pl