W tej kategorii znajdziesz lokalizatory gps - czyli elektroniczne urządzenia, dzięki którym możesz dzwonić, odbierać połączenia, pisać SMS, a najważniejsze sprawdzać pozycję dziecka, osoby starszej po nadajnikach GPS. Smartwatche lokalizatory posiadają wiele funkcji, każdy z nich inne, zachęcamy do zapoznania się z produktami i kontaktu, gdyby wystąpiły pytania dotyczące smartwatch.

Smartwatch z lokalizatorem – idealne akcesoria dla dziecka

Smartwatch to połączenie nowoczesnej technologii z tradycyjnym zegarkiem. Mnogość jego funkcji sprawia, że jest to urządzenie niezwykle praktyczne, które sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach. Na co dzień korzysta z niego mnóstwo osób. Dostępne są również specjalne modele przeznaczone dla dzieci. Wyposażone zostały w lokalizator GPS, dzięki czemu rodzice mogą na bieżąco otrzymywać informację na temat miejsca, gdzie znajduje się ich dziecko. To świetne rozwiązanie m.in. w przypadku, gdy najmłodsi wyjeżdżają na kolonię bądź wycieczkę szkolną. Smartwatch lokalizator GPS przekazuje także wiele innych informacji. Przyrząd przynosi korzyści nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców, gwarantując niezwykłą wygodę użytkowania. Tego rodzaju zegarki są łatwe w obsłudze, a co najważniejsze mogą nawet zastąpić telefon komórkowy. W związku z tym, że forma zegarka jest bardzo praktyczna, a rozmiar niewielki – można mieć je zawsze przy sobie. 

Zegarek z lokalizatorem – przydatne funkcje

Lokalizator GPS zegarek to jeden z najchętniej wybieranych gadżetów przez rodziców dla swoich dzieci. Co go wyróżnia? Jego stosowanie wpływa na bezpieczeństwo dziecka, ponieważ pozwala rodzicom na dokładne ustalenie lokalizacji w czasie rzeczywistym. Precyzyjność urządzenia jest bardzo duża – dokładność położenia wynosi do jednego metra. To jednak nie wszystko. Smartwatch lokalizator GPS pełni także funkcję telefonu. Umożliwia wykonywanie oraz odbieranie połączeń. Dużą zaletę stanowi przy tym fakt, że opiekun sprawuje pełną kontrolę nad tym, z kim rozmawia jego dziecko, ponieważ wyłącznie kontakty, które zostały dodane do książki telefonicznej mają zgodę na komunikację. Włączając dodatkową funkcję, można także wykonać tzw. ciche połączenia z podsłuchem.

W celu wprowadzenia jakichkolwiek zmian należy zalogować się do specjalnej aplikacji, dedykowanej na telefony z systemem iOS bądź Andrioid. Powinna zatem współgrać z większością smartfonów dostępnych obecnie na rynku. Zegarek z lokalizatorem GPS posiada przy tym szereg dodatkowych funkcji, które zbliżają go właśnie do smartfona. Należy do nich m.in. latarka LED, wbudowany aparat, krokomierz czy alarmy. Ponadto rodzic zostaje powiadomiony o słabej baterii urządzenia. Ma także możliwość odtworzenia trasy. Ekran zegarka z lokalizatorem jest dotykowy, co ułatwia jego obsługę. Niektóre modele wyróżniają się przy tym wodoodpornością.

Zegarek z lokalizatorem GPS w ofercie Kraft Media

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele modeli zegarków z lokalizatorem GPS, przeznaczonych dla dzieci. Cechuje je ciekawy design, który powinien przypaść do gustu najmłodszym. Proponujemy zegarki dla chłopców, jak również  dla dziewczynek. Ich rozmiar jest nieduży, dlatego zapewniają wygodę noszenia i codziennego użytkowania. Występują w licznych kolorach – najbardziej popularne to niebieski oraz różowy.

Kupując tego rodzaju gadżet, rodzice mogą zyskać pewność, że ich dziecko jest bezpieczne. Niezależnie od sytuacji mogą kontrolować jego dokładne położenie. To świetne rozwiązanie na co dzień i przy specjalnych okazjach, zwłaszcza podczas wyjazdu dziecka na wakacje bez rodziców. Smartwatche z lokalizatorem dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Naszą ofertę wyróżnia także niezwykle bogaty asortyment.

Serdecznie zachęcamy do wyboru jednego z modeli smartwatcha z lokalizatorem GPS. To świetny i przede wszystkim praktyczny upominek, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl